Nałogowi palacze w piecu

Sytuacja w mieście zmieniła się gdy pojawiła się informacja, że król przechodzi na emeryturę. Wszyscy przejęli się tym strasznie i zaczęli się martwić co to będzie. Sam król miał plan i przedstawił go swoim obywatelom : Drodzy Rodacy, obywatele MNP przechodzę na emeryturę a w moich obowiązkach zastąpi mnie Republika. Ludzie się wystraszyli rządów prawa. Do tej pory wszystkie decyzje podejmowała Jego Najwyża Mość a tu naglę za wszystko będzie odpowiedzialne prawo. Co w takim razie gdy prawo zawiedzie ? Kogo będziemy winić w takiej sytuacji ? Prawa nie da się zlinczować, otruć czy nabić na pal. JNM będzie leżał w rezydencji i nic nie robił a wszystkim ma się zająć Republika. To najlepszy system świata – mówił podczas orędzia do narodu. Zaraz po tym stworzono pierwsze bojówki przeciwko wprowadzenia republiki a na piedestał w umysłach narodu zaczął wychodzić Zdzisław Kowalski. Codziennie przez trzy miesiące on i jego ludzie spotykali się pod pałacem JNM i demonstrowali swoje niezadowolenia z decyzji jaką podjąła JNM.

Doszły mnie słuchy, że bojówki Kowalskiego zorganizowały sobie broń i pojechali na szkolenie do krajów arabskich : jak obalić dyktatora. W międzyczasie pojawiła się nowa grupa na czele, której stanął Prezes Stowarzyszenia Nałogowych Palaczy w Piecu. W tym Stowarzyszeniu zarejestrowanych było większość obywateli, więc Prezes zaczął zyskiwać na popularności. Niektórzy zaczęli już mówić nawet, że system może przerodzić się w demokrację, więc zagrożona Jego Najwyższa Mość dopuścił się strasznej zbrodni.

W związku z tym, że nadal formalnie sprawował najwyższą władzę w mieście postanowił wprowadzić stan wyjątkowy. Każdy obywatel musiał wziąć pigułkę z urzędu JNM i zjeść ją w ciągu 24 godzin. Ta pigułka to nic więcej jak granicząca ze śmiercią dawka LSD. W telewizji w tym czasie puszczano tylko filmy dla dorosłych a pracodawcy mieli za zadanie w zakładach pracy dawać pieniądze za dobre sprawowanie. Ten stan trwał przez 6 miesięcy. Wszyscy ludzie uzależnili się od LSD, Filmów dla Dorosłych, Seksu, Głośnej 

Muzyki, Alkoholu i przestali interesować się tym co dzieje się w strukturach państwa. Gdy bojówki Kowalskiego wróciły Społeczeństwo było już tak zdemoralizowane, że postanowili obalić JNM siłą. Pojechali pod pałac JNM i otworzyli ogień.

Tak powstała demokracja !

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s